Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Park zdrojowy, w tle Sanatorium Markoni
Fontanna ledowa
Zdjęcie Tężni nocą
Ptaszek zimą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Aktualności Buskie

Poszukiwani statyści do filmu do nowego, historycznego filmu fabularnego! Liczy się naturalny wygląd. Zdjęcia będą realizowane w Muzeum Wsi Kieleckiej w Tokarni oraz okolicach. Projekt to prequel jednej z najlepszych komedii w historii polskiego kina. Poszukujemy wielu osób, którzy razem z nami chcieliby przeżyć tę wspaniałą przygodę. Do obsadzenia mamy role statystyczne i epizodyczne. Poszukujemy osób w bardzo różnym wieku i różnej urody.

grafika promująca casting do filmu

Mamy miejsca dla:

  • dzieci w wieku 6-15 lat,
  • młodzieży w wieku 16-25 lat,
  • wielu mężczyzn w wieku 20-75 lat,
  • kobiet w wieku 20-75 lat
  • wszystkich z okolic Tokarni, którzy stworzą z nami społeczność wsi.

Jako, że tworzymy świat osadzony w latach historii wszystkie osoby biorące udział w zdjęciach musi charakteryzować naturalny wygląd - naturalny odcień włosów, brak makijażu permanentnego, brak hybrydy na paznokciach, brak widocznych poprawek medycyny estetycznej, brak widocznych tatuaży, czy tuneli w uszach. Każdego z Państwa, którego udziałem będziemy zainteresowani poprosimy o nie obcinanie włosów, zarostu i niezmienianie wizerunku do czasu zdjęć. Wizerunek zostanie dostosowany do czasów epoki, przez naszych charakteryzatorów.

Już teraz mogą Państwo zgłosić swoją chęć udziału w castingu za pomocą formularza, którego link zamieszczamy tutaj: https://forms.gle/GXrrkAZHAXVGCDts6 

Zachęcamy do zgłoszeń, pozwoli nam to usprawnić organizację. Możecie Państwo pojawić się również bezpośrednio na castingu.

Castingi stacjonarne odbędą się:

  • 4.02.2023 (sobota) w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach, ulica Księdza Piotra Ściegiennego 2 w godzinach 10:00-18:00
  • 5.02.2023 (niedziela)w Domu Kultury i Sportu w Chęcinach, ulica Armii Krajowej 18a w godzinach 10:00-18:00

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - zabierajcie swoje rodziny, dziadków, ciocie, wujków, sąsiadów i przyjaciół. Na casting prosimy przyjść bez makijażu, bez spiętych włosów, w wygodnym, pokazującym sylwetkę stroju. Czekamy na Państwa zgłoszenia i do zobaczenia w pierwszy weekend lutego stacjonarnie!!!