Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

grafika promująca buską Noc Bibliotek 2022

Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna zaprasza najmłodszych Czytelników z przedszkoli oraz szkół na projekcję filmu w ramach tegorocznej Nocy Bibliotek 2022 "Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai - Pierwsza tajemnica".

plakat promujący koncert Nie pytaj o Polskę

Buskie Samorządowe Centrum Kultury zaprasza do udziału w wyjątkowym wydarzeniu kulturalnym. "Nie pytaj o Polskę - miłość zapomniana, miłość internowana" to koncert rozrywkowo - edukacyjny z udziałem zespołu Fabryka i nowego projektu - "Domansky", założonego przez lidera Fabryki - Sylwestra Domańskiego.

Grafika jest zaproszeniem na Zajęcia Musicalowe w Busku-Zdroju w nowym roku szkolnym

Informujemy, że działające w Busku-Zdroju Studio Piosenki Metro Busko-Zdrój rozpoczyna zapisy na rok szkolny 2022/2023. Studio zaprasza na zajęcia dzieci oraz młodzież dla których pasją jest śpiew, aktorstwo, musical i którzy chcą rozwijać swój talent oraz umiejętności w przyjaznej atmosferze pod okiem profesjonalistów.

Już w najbliższą sobotę - 24.09.2022 o godzinie 11.00 odbędzie się spotkanie organizacyjne a także bezpłatne zajęcia pokazowe i przesłuchania dla dzieci w wieku 7-12 lat oraz młodzieży.

plakat promujący wystawę poplenerową PSEP 2022

W sobotę, 24 września zapraszamy na wernisaż poplenerowej wystawy Międzynarodowego Pleneru Malarskiego „Świętokrzyskie krajobrazy zabytkowa architektura Busko – Zdrój 2022”.

baner busko na weekend  

Wydarzenia, oferta kulturalna, sportowa, rekreacyjna i turystyczna. Podpowiadamy, jak spędzić najbliższe dni w Busku-Zdroju i okolicach.