Hej! hej! Kinomani Cieszycie się, że już wakacje? Gdyby doskwierała Wam nuda, to najlepszym sposobem jest wyprawa do kina. A kino Zdrój gra już dziś!

 

 

grafika promująca seans filmu Detektyw Bruno

Przygodowa i romantyczna komedia familijna o chłopcu, który wkręca swojego ulubionego filmowego gwiazdora we wspólne poszukiwanie skarbu. Dla każdego z nich okaże się nim coś zupełnie innego. Dla małego Oskara to ukryty przez rodziców tajemniczy prezent, a dla sławnego Bruna odkrycie, że miłość jest bliżej niż myślisz. „Detektyw Bruno” to mądra i radosna rozrywka dla widzów od lat 2 do 102! 

Detektyw Bruno

28-29 czerwca, godz. 16:30

Bilety w kasie BSCK lub na https://bilety.io/EBuuy

 

Grafika promująca seans filmu Downton Abbey. Widać grupę elegancko ubranych osób pozujących do zdjęcia na tle zabudowań miejskich

Druga część filmu o brytyjskiej arystokracji "Downton Abbey: Nowa Epoka" zrealizowany na podstawie scenariusza laureata Oscara oraz Emmy, Juliana Fellowesa.

Tym razem film zabierze nas na Riwierę Francuską. Dowiemy się o tajemniczej przeszłości Violet Crawley (Maggie Smith). Dla Crawleyów będzie to bardzo ważna podróż, która pozwoli im na nowo poznać historię rodziny. Światło ujrzą nieznane dotąd fakty. Nie oznacza to, że w Downtown Abbey nic ciekawego nie będzie się działo. Do rezydencji przyjedzie ekipa filmowa. Okaże się, że będzie miało to zaskakujące konsekwencje dla arystokratów.

Downton Abbey: Nowa era

28-29 czerwca o godz. 19:00 

Bilety w kasie BSCK lub na https://bilety.io/SJtna

 

Zapraszamy!