Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Do piątku, 27 stycznia w Kinie Zdrój można zobaczyć premierowy pokaz filmu "I Wanna Dance With Somebody". To filmowa biografia supergwiazdy muzycznej – Whitney Houston, ikony współczesnej muzyki (6 nagród Grammy, ponad 200 mln sprzedanych płyt).

 

 

Whitney Houston była gwiazdą największego formatu. Nagrane przez nią utwory biły wszelkie rekordy sprzedaży. Pod tym względem udało jej się przebić Beatlesów i Elvisa Presleya, samego króla rock and rolla. Miała cały świat u swoich stóp. Presja, by pozostać na szczycie, była jednak za duża. Whitney, jak wielu innych artystów, tego nie wytrzymała. Sięgnęła po używki, które miały jej przynajmniej na chwilę przynieść spokój. Z biegiem czasu jej wielkie imperium zaczęło się rozpadać. Okazało się też, że na ciężkiej pracy piosenkarki zarabia coraz więcej osób, nie zważając na jej zdrowie. Finał tej opowieści wszyscy znamy. Nie jest to wszak kariera zwieńczona happy endem.

 

Autorem scenariusza jest Anthony McCarten ("Bohemian Rhapsody","Czas mroku").

W główną bohaterkę wcieliła się Noami Ackie znana z serialu "The of F***ing World" oraz z filmu "Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie".

 

Whitney Houston: I wanna dance with somebody

23-27 stycznia, godz. 18:30

Kino Zdrój BSCK, al. Mickiewicza 22

 

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie BSCK lub na biletyna.pl 

 

 

 grafika promująca seans filmowy