Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

W dniu 25 sierpnia na Zespole Boisk Wielofunkcyjnych Orlik 2012 odbył się Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn w kategorii >18 lat. W turnieju wzięło udział 12 zespołów z terenu miasta i gminy Busko-Zdrój.
Uczestnicy zostali podzieleni na cztery grupy, w każdej rywalizowały ze sobą trzy drużyny, a zwycięzca każdej z grup przechodził do dalszych rozgrywek.

Do meczów półfinałowych zakwalifikowali się: RAF-CAR z grupy A, Laguna z grupy B, Biedroneczki z grupy C oraz VIP Team z grupy D.
Po rozegraniu meczów półfinałowych do walki o III miejsce przystąpili RAF-CAR i VIP Team. Zwyciężyli Ci drudzy, z wynikiem (2:1) i to oni sięgnęli po brąz.
Mecz finałowy, w którym zmierzyli się: Laguna i Biedroneczki dostarczył wielu emocji, ale pojedynek ostatecznie wygrały Biedroneczki zdobywając upragnione złoto.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Biedroneczki
II miejsce – Laguna
III miejsce – VIP Team

Dodatkowo nagrody indywidualne otrzymali również:
Albert Lasia – Laguna – zdobywając statuetkę Najlepszego strzelca, z wynikiem 7 bramek,
Jakub Okrzos – VIP Team – zdobywając statuetkę Najlepszego bramkarza
oraz Krystian Braciszewicz – Biedroneczki – zdobywając statuetkę Najlepszego zawodnika turnieju.
Nagrody dla drużyn oraz zawodników wręczył Dyrektor Buskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Busku-Zdroju Arkadiusz Kornaś.
Dziękujemy za udział wszystkim zawodnikom oraz niezastąpionym kibicom, którzy podczas rozgrywek zagrzewali drużyny do walki.