Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

Zawodnicy Klubu Sportowego "Słoneczko" w dniu 24.04.2022 uczestniczyli w 41 Tarnobrzeskim Biegu Siarkowca. W bardzo mocnej obsadzie zdobyli 5 miejsc na podium. Pozostali zawodnicy również pokazali się z bardzo dobrej strony zajmując czołowe miejsca.

W swoim debiucie Maria Smak zdobyła pierwsze miejsce w biegu na 400m. Na najwyższym stopniu podium stanęła także Gabriela Parada, również w biegu na 400m. Jakub Zagnański w biegu na 400 m oraz Filip Podolski w biegu na 1000 m zajęli drugie miejsca, natomiast Blanka Sztuk była trzecia na dystansie 400m.

Zawodnicy oprócz biegów w swoich kategoriach wzięli również udział w otwartym biegu na 2 kilometry. W sumie w zawodach w Tarnobrzegu wzięło udział 16 zawodników Klubu Sportowego „Słoneczko”.

Klub Sportowy „Słoneczko” przypomina o możliwości zapisania dzieci i młodzieży na treningi. W celu uzyskania informacji prosimy kontaktować się z trenerem Damianem Satorem tel. 796 005 315.

Zadanie pn. "Popularyzacja sportu oraz szkolenie młodzieży uzdolnionej sportowo w dziedzinie lekkoatletyka" jest współfinansowane ze środków Miasta i Gminy Busko Zdrój.

Źródło zdjęć i tekstu: Klub Sportowy Słoneczko