3 maja na terenie rekreacyjnym Karabosy odbył się Piknik rodzinny na sportowo. Podczas wydarzenia rozegrany został szereg meczów w piłkę nożną. Oprócz rozgrywek pomiędzy piłkarskimi drużynami dziecięcymi z lokalnych klubów rozegrane zostały mecze pomiędzy reprezentacją BOSIR, a rodzicami oraz mecz rodzice konta dzieci. Ten ostatni dostarczył największych emocji i dobrej zabawy.

Nie zabrakło także zabaw i gier sportowych, w których udział wzięły dzieci wraz z rodzeństwem i rodzicami. Ci, którzy nadal mieli zbyt dużo energii mogli spożytkować ją na dmuchanym placu zabaw. Całość została uwieńczona kiełbaską z ogniska, którą wszyscy zajadali ze smakiem.

Buski Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji Pikniku rodzinnego na sportowo na terenie rekreacyjnym Karabosy. Serdecznie podziękowania dla Powszechnej Spółdzielni Spożywców „Społem”, Hurtowni „KiM” oraz radnego Pana Bogdana Błaszczyka za pomoc w zapewnieniu poczęstunku dla uczestników pikniku. Dziękujemy także Pani Annie Szymańskiej – sołtysce Siesławic, która pomogła nam w organizacji pikniku, a także Panu Zbigniewowi Rogali za profesjonalnie przygotowaną strefę zabawy. Dziękujemy również pracownikom BOSiR, którzy przyczynili się do organizacji i sprawnego przebiegu całego Pikniku.

Szczególne podziękowania składamy wszystkim uczestnikom, którzy aktywnie brali udział w naszym pikniku. Bez Państwa by się nie odbył. Z wielką przyjemnością zapraszamy już na kolejny piknik, który odbędzie się 29 maja w Skotnikach Dużych.