Busko-Zdrój - Młyny
Lp |
Przystanek |
D |
D |
1 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum (ul. Poprzeczna)/01 |
11:40 |
15:20 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (os.Piłsudskiego) / 02 |
11:45 |
15:25 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Wojska Polskiego/03 |
11:48 |
15:28 |
4 |
MIKUŁOWICE /0061/07 |
11:49 |
15:29 |
5 |
MIKUŁOWICE Kol. Zach 0061/05 |
11:50 |
15:30 |
6 |
MIKUŁOWICE Kol. Zach 0061/03 |
11:51 |
15:31 |
7 |
MIKUŁOWICE Kol. Zach 0061/01 |
11:52 |
15:32 |
8 |
NOWY FOLWARK /0061/05 |
11:53 |
15:33 |
9 |
NOWY FOLWARK /0061/03 |
11:54 |
15:34 |
10 |
NOWY FOLWARK /0061/01 |
11:55 |
15:35 |
11 |
KAMEDUŁY /0061/05 |
11:56 |
15:36 |
12 |
KAMEDUŁY /0061/03 |
11:57 |
15:37 |
13 |
KAMEDUŁY /0061(rondo)01 |
11:58 |
15:38 |
14 |
GALÓW /0061/03 |
12:00 |
15:40 |
15 |
GALÓW /0061/01 |
12:01 |
15:41 |
16 |
GALÓW /0019/02 |
12:02 |
15:42 |
17 |
SZANIEC / 0019(remiza OSP)/02 |
12:05 |
15:45 |
18 |
MŁYNY /000387(świetlica)/01 |
12:10 |
15:50 |
19 |
MŁYNY 0060(wieś rondo)01 |
12:11 |
15:51 |
POWRÓT
Lp |
Przystanek |
D |
D |
1 |
MŁYNY 0060(wieś rondo)01 |
9:35 |
13:35 |
2 |
MŁYNY /000387(świetlica)/02 |
9:36 |
13:36 |
3 |
SZANIEC / 0019(remiza OSP)/01 |
9:41 |
13:41 |
4 |
GALÓW /0019/01 |
9:44 |
13:44 |
5 |
GALÓW /0061/02 |
9:45 |
13:45 |
6 |
GALÓW /0061/04 |
9:46 |
13:46 |
7 |
KAMEDUŁY /0061(rondo)01 |
9:48 |
13:48 |
8 |
KAMEDUŁY /0061/04 |
9:49 |
13:49 |
9 |
KAMEDUŁY /0061/06 |
9:50 |
13:50 |
10 |
NOWY FOLWARK /0061/02 |
9:51 |
13:51 |
11 |
NOWY FOLWARK /0061/04 |
9:52 |
13:52 |
12 |
NOWY FOLWARK /0061/06 |
9:53 |
13:53 |
13 |
MIKUŁOWICE Kol. Zach 0061/02 |
9:54 |
13:54 |
14 |
MIKUŁOWICE Kol. Zach 0061/04 |
9:55 |
13:55 |
15 |
MIKUŁOWICE Kol. Zach 0061/06 |
9:56 |
13:56 |
16 |
MIKUŁOWICE /0061/07 |
9:57 |
13:57 |
17 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Wojska Polskiego/04 |
9:58 |
13:58 |
18 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (szpital) / 01 |
10:01 |
14:01 |
19 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Kilińskiego)/01 |
10:06 |
14:06 |
Oznaczenia:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku
- Szczegóły
- Norbert Garecki