Logo Gminy Busko-Zdrój

MEDICAL, SPA & WELLNESS

Zdjęcie Pani na stole do masażu z kamieniami wulkanicznymi
Zdjęcie Pani w saunie
Pani na stole do masażu
Para kąpiąca się w basenie
previous arrow
next arrow
PlayPause

Lawendowy Zdrój

  

ul. Korczyńska 25
Busko Zdrój – Zbludowice
tel. 504103031
tel. 412412210
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.lawendowyzdroj.pl

 

 

 

Lawendowy Zdrój Medycyna & SPA to niezwykłe miejsce z niepowtarzalnymi i klimatycznymi wnętrzami, bogatą ofertą zabiegów medycznych i kosmetycznych oraz zdrową i smaczną kuchnią opartą na ekologicznych składnikach od lokalnych dostawców. Miejsce, idealne do tego, by kompleksowo zadbać o swoje zdrowie, wypocząć i zregenerować się oraz nabrać sił.

Położenie w strefie uzdrowiskowej zapewnia gwarancję wysokiej jakości zabiegów wykorzystujących bogactwo naturalnych źródeł wód siarczkowych. Oprócz zabiegów z zakresu Balneologii oferujemy także zabiegi z Fizykoterapii, Hydroterapii, Termoterapii, Kinezyterapii oraz szeroką gamę masaży leczniczych i relaksujących. Nasi Goście mogą więc skorzystać m. in. z kąpieli siarkowych, okładów borowinowych, krioterapii miejscowej, zabiegów z użyciem prądów, laseru, kąpieli kwasowęglowej suchej oraz masaży klasycznych.

Goście Lawendowego Zdroju mogą skorzystać z różnych rodzajów pobytów: turnusów sanatoryjnych z konsultacją lekarską, zabiegami fizykalnymi, autoterapią grupową oraz masażami klasycznymi, turnusów rehabilitacyjno- leczniczych z konsultacją lekarską, zabiegami fizykalnymi oraz autoterapią grupową, masażami i terapią punktów spustowych oraz krótszymi pakietami z zabiegami leczniczymi. Do każdego pobytu mogą również zamówić konsultację lekarską oraz zabiegi pełnopłatne. Ważnym elementem terapii w Lawendowym Zdroju jest także Dietoterapia. Dokładamy wszelkich starań, by przygotowywane przez nas dania były ucztą dla wszystkich zmysłów. Nasza kuchnia jest nie tylko smaczna, ale przede wszystkim zdrowa. Wykorzystujemy w niej świeże, ekologiczne składniki najwyższej, jakości od sprawdzonych dostawców, przede wszystkim lokalnych i regionalnych. Na miejscu wypiekamy naturalny chleb na zakwasie oraz przygotowujemy wszystkie mięsa, które mamy w swojej ofercie. Nasi Goście mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanych diet: wegańskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej oraz specjalistycznych.

Z troski o urodę i ciało, w Lawendowym Zdroju powstała kompleksowa strefa SPA & Wellness, oferująca lecznicze i relaksacyjne masaże (także masaż stóp metodą Kneippa) oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. W tym miejscu nasi Goście w atmosferze spokoju i relaksu mogą odpocząć w jednej z trzech saun, grocie solnej lub jacuzzi, a zwolennicy aktywności ruchowej mogą ćwiczyć na sprzęcie do treningu cardio. Jednym słowem mamy wszystko: dla ciała, umysłu i duszy!

Lawendowy Zdrój Lawendowy Zdrój Lawendowy Zdrój

Lawendowy Zdrój Lawendowy Zdrój Lawendowy Zdrój