Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Tężnia solankowa o poranku
Zdjęcie Tężni nocą
Aleja Mickiewicza, zdjęcie nocą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Aktualności Buskie

 Koło Gospodyń Wiejskich w Widuchowej w niedzielę, 7 sierpnia br. świętowało swoje 10 - lecie.

Baner 10-lecie KGW w Widuchowej

 

Jubileusz rozpoczął się mszą świętą polową przy świetlicy wiejskiej w Widuchowej, a następnie odbyło się uroczyste otwarcie obchodów oraz prezentacja KGW z zespołem REVENDERS. Ten wyjątkowy jubileusz stał się okazją do podsumowania dotychczasowej działalności Koła, a także wspólnego świętowania.
Burmistrz Miasta i Gminy Busko-Zdrój Waldemar Sikora podziękował członkiniom Koła za wieloletnią aktywność oraz kultywowanie tradycji i obyczajów. Życząc wytrwałości, pomysłowości oraz satysfakcji z dalszej aktywnej pracy na rzecz Gminy i mieszkańców sołectwa Widuchowa i kolejnych pięknych Jubileuszy. Imprezę jubileuszową uświetnił koncert akordeonowy. Podczas imprezy nie zabrakło również pysznego poczęstunku oraz mnóstwa atrakcji dla dzieci, a obecność zaprzyjaźnionych kół, mnóstwo życzeń i kwiatów stworzyło niepowtarzalną, podniosłą atmosferę. Impreza zakończyła zabawa taneczna w wykonaniu zespołu MILTON.
My ze swej strony życzymy Paniom z Widuchowskiego Koła dalszych sukcesów w działalności społecznej w zdrowiu i w otoczeniu życzliwych ludzi.

7
3
23
8
21
14
13
15
17
16