Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Park zdrojowy, w tle Sanatorium Markoni
Fontanna ledowa
Zdjęcie Tężni nocą
Ptaszek zimą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Aktualności Buskie

Do 15 lutego br. trwa konkurs fotograficzny pn. „Dziadkowie i wnuki w obiektywie fotograficznym” na najciekawsze zdjęcia dziadków z wnukami. Zadaniem konkursowym jest zrobienie fotografii ilustrującej relacje dziadków z wnukami, szczególny charakter więzi międzypokoleniowej.

 

Prezentacja1-1024x576

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aby wziąć udział w konkursie należy:
- wykonać zdjęcie pokazujące relacje babci / dziadka z wnukami,
- zamieścić zdjęcie w komentarzu na fanpage’u „Inicjatywy Świętokrzyskiej” na Facebooku pod postem informującym o konkursie,
- udostępnić link / post z ogłoszeniem o konkursie na swoim profilu.

Nagrody:

  • I miejsce – aparat fotograficzny Aparat FUJIFILM Instax Mini Evo,
  • II miejsce – voucher o wartości 300 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji w Kielcach,
  • III miejsce – voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji w Kielcach,
  • wyróżnienie dla zdjęcia z największą liczbą polubień – voucher o wartości 400 zł do wykorzystania na wspólny obiad z rodziną w jednej z restauracji w Kielcach.

Kapituła konkursu, w skład której weszli: Renata Janik – wicemarszałek województwa świętokrzyskiego i prezes Stowarzyszenia „Inicjatywa Świętokrzyska”, Piotr Michalec – fotograf, Dawid Łukasik – fotograf „Echa Dnia”, dokona wyboru laureatów i nagrodzi trzy zwycięskie zdjęcia oraz zdjęcie, które uzyska największa liczbę pozytywnych reakcji: polubień (lajków) czy serduszek.

Szczegółowe informacje

Zapraszamy ‼️