Logo Gminy Busko-Zdrój

AKTUALNOŚCI

Park zdrojowy, w tle Sanatorium Markoni
Fontanna ledowa
Zdjęcie Tężni nocą
Ptaszek zimą
previous arrow
next arrow
PlayPause

Aktualności Buskie

Od 20 lutego do 10 marca 2023 r. będzie można składać wnioski do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach lub do pierwszych klas szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Busko-Zdrój na rok szkolny 2023/2024.

Stosowne formularze i szczegółowe informacje na temat postępowania rekrutacyjnego udzielane są bezpośrednio w sekretariacie wybranej placówki oraz na ich stronach internetowych.

Szczegółowy harmonogram postępowania rekrutacyjnego oraz ogłoszenie dot. kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym znajdują się na stronie www.umig.busko.pl.

Zarządzenie - https://dl.umig.busko.pl/zarzadzenia/2023/2023_16.pdf

Ogłoszenie - https://www.umig.busko.pl/ogloszenia/21571-ogloszenie-burmistrza-miasta-i-gminy-busko-zdroj-dot-podania-do-wiadomosci-kryteriow-branych-pod-uwage-w-postepowaniu-rekrutacyjnym-2.html

Listy kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych zostaną podane do publicznej wiadomości 22 marca br. Na ich podstawie rodzice od 27 do 31 marca br. zobowiązani są złożyć pisemne oświadczenie woli przyjęcia dziecka. Brak potwierdzenia w tym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w danym przedszkolu, oddziale przedszkolnym lub w szkole podstawowej.

Listy kandydatów przyjętych i nieprzyjętych zostaną opublikowane 6 kwietnia 2023 r.

Szczegółowe informacje udzielane są w sekretariacie wybranej placówki.