Logo Gminy Busko-Zdrój

BAZA WYDARZEŃ

Tańczące Panie na scenie w BSCK
Orkiestra symfoniczna na występach w BSCK
Wywiad z telewizją na tle sanatorium Marconi
Orkiestra symfoniczna grająca w kościele
Zdjęcie wystawy zdjęć BSCK
Występy ludowe w BSCK
previous arrow
next arrow
PlayPause

zdjęcie przedstawia pięściarzy walczących na ringu


W dniu 6 listopada zakończylismy rozgrywki Międzywojewódzkiej Ligi Juniorów! W hali sportowej PMOS im Józefa Grudnia gościliśmy drużyny woj. Świętokrzyskiego oraz woj. Lubelskiego. Całą Galę poprowadził jedyny i niezastąpiony Arkadiusz Binensztok. W meczu wygrała drużyna Świętokrzyskiego, ale w całej lidze zwycięstwo odniosła drużyna woj. Lubelskiego, drugie miejsce woj. Świętokrzyskie a trzecie woj Podkarpackie - gratulacje!

Nasza Gala Boksu Olimpijskiego to święto buskiego pięściarstwa. Staraliśmy się jak najlepiej, aby wszystko dopisało i spodobało się kibicom. Chociaż organizacja takiej imprezy nie jest łatwa to jesteśmy bardzo szczęśliwi, ponieważ widać jak młodzież trenująca dyscyplinę boksu coraz bardziej się rozwija i pokazuje wspaniałe umiejętności! Brawo dla zawodników, trenerów i działaczy ze wszystkich okręgów które uczestniczyły w lidze - rozwijamy się dalej i obyśmy się spotkali w przyszłym roku.

Zachęcamy do obejrzenia wideo relacji z Gali zmontowanej przez Rafała Jagusiaka, który zadbał również o szczegóły, dzięki którym usłyszycie co mówili zawodnicy i trenerzy w przerwach miedzy rundami - Brawo Rafał!

 

Transmisję naszej Gali obejrzało na żywo 500 osób na YouTube dzięki ekipie busko.com.pl [do zobaczenia tutaj]

Wielkie dzięki dla restauracji Kulturka za pyszny poczęstunek. O całą oprawę audiowizualną zadbał Dominik Lenart (to dopiero był czad!)

Dziękujęmy Kibicom za tak liczne przybycie i głośny doping! - byliście wspaniali.

Szczególne podziękowania dla władz samorządowych, Gminy Busko Zdrój i Powiatu Buskiego oraz osób wspierających nasze działania - to dzięki tym osobom udało się wszystko tak zorganizować.