Busko-Zdrój - Bilczów
lp |
Przystanek |
D |
D |
1 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (szpital) / 01 |
10:10 |
14:42 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum (ul.Poprzeczna)/01 |
10:13 |
14:45 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Kopernika (UMiG1) / 02 |
10:16 |
14:48 |
4 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Parkowa (s. "Mikołaj") / 02 |
10:18 |
14:50 |
5 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (SANAT) /04 |
10:20 |
14:52 |
6 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (parking) /06 |
10:22 |
14:54 |
7 |
ZBLUDOWICE / ul. Korczyńska (ul. Świętokrzyska) /02 |
10:24 |
14:56 |
8 |
RADZANÓW / 973 (Podlesie ) /02 |
10:26 |
14:58 |
9 |
RADZANÓW / 973 (wieś) /04 |
10:28 |
15:00 |
10 |
SKOTNIKI DUŻE / 0087 / 01 |
10:30 |
15:02 |
11 |
OLGANÓW / 973 (0088) /02 |
10:32 |
15:04 |
12 |
DOBROWODA / 973 (wieś) /02 |
10:34 |
15:06 |
13 |
BARANÓW / 0091 (centrum staw) /02 |
10:37 |
15:09 |
14 |
GADAWA / 0096 (wieś) / 01 |
10:39 |
15:11 |
15 |
BUDZYŃ / 000416 / 02 |
10:41 |
15:13 |
16 |
BILCZÓW / 0090 (centrum ) / 02 |
10:44 |
15:16 |
POWRÓT
lp |
Przystanek |
D |
D |
1 |
BILCZÓW / 0090 (centrum ) / 02 |
06:20 |
10:45 |
2 |
BUDZYŃ / 000416 / 02 |
06:23 |
10:48 |
3 |
GADAWA / 0096 (wieś) / 02 |
06:25 |
10:50 |
4 |
BARANÓW / 0091 (centrum staw) / 01 |
06:27 |
10:52 |
5 |
DOBROWODA / 973 (wieś) / 01 |
06:30 |
10:55 |
6 |
OLGANÓW / 973 (0088) / 01 |
06:32 |
10:57 |
7 |
SKOTNIKI DUŻE / 0087 / 01 |
06:34 |
10:59 |
8 |
RADZANÓW / 973 (wieś) / 03 |
06:36 |
11:01 |
9 |
RADZANÓW / 973 (Podlesie ) / 01 |
06:38 |
11:03 |
10 |
ZBLUDOWICE / ul. Korczyńska (ul. Świętokrzyska) / 01 |
06:40 |
11:05 |
11 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (parking) / 05 |
06:42 |
11:07 |
12 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (SANAT) / 03 |
06:44 |
11:09 |
13 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (oś Sikorskiego) / 01 |
06:46 |
11:11 |
14 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Kościuszki / 02 |
06:48 |
11:13 |
15 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (oś Piłsudskiego) / 02 |
06:50 |
11:15 |
Oznaczenia:
D – kursuje od poniedziałku do piątku
- Szczegóły
- Norbert Garecki