Busko-Zdrój - Ruczynów
lp |
Przystanek |
D |
D |
---|---|---|---|
1 |
Busko-Zdrój /ul. Boh. Wa-wy (Szpital)/01 |
05:40 |
15:25 |
2 |
Busko-Zdrój Centrumul. Poprzeczna/01 |
05:45 |
15:30 |
3 |
Busko-Zdrój /ul. Partyzantów /02 |
05:47 |
15:32 |
4 |
Bronina (skrz. Owczary) 02 |
05:49 |
15:34 |
5 |
Bronina/ 0030 (73)/02 |
05:50 |
15:35 |
6 |
Widuchowa/0030/09 |
05:52 |
15:37 |
7 |
Widuchowa/0030/07 |
05:55 |
15:40 |
8 |
Widuchowa/0030/05 |
05:58 |
15:43 |
9 |
Stara Grabda/0052/01 |
05:59 |
15:44 |
10 |
Ruczynów (Remiza-rondo) /01 |
06:00 |
15:45 |
POWRÓT
lp |
Przystanek |
D |
D |
---|---|---|---|
1 |
Ruczynów (Remiza-rondo) /01 |
06:25 |
16:20 |
2 |
Stara Grabda/0052/02 |
06:26 |
16:21 |
3 |
Widuchowa/0030/06 |
06:27 |
16:22 |
4 |
Widuchowa/0030/08 |
06:30 |
16:25 |
5 |
Widuchowa/0030/10 |
06:33 |
16:28 |
6 |
Bronina/ 0030 (73)/02 |
06:35 |
16:30 |
7 |
Bronina /(skrz. Owczary) /01 |
06:36 |
16:31 |
8 |
Busko-Zdrój /ul. Partyzantów /01 |
06:38 |
16:33 |
9 |
Busko-Zdrój ul. Kilińskiego/01 |
06:40 |
16:35 |
10 |
Busko-Zdrój /ul. Boh. Wa-wy (Szpital)/01 |
06:45 |
16:40 |
Oznaczenia:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku
- Szczegóły
- Norbert Garecki