lp |
Przystanek |
D6 |
D6 |
1 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (szpital) / 01 |
10:30 |
15:25 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum (ul. Poprzeczna)/01 |
10:35 |
15:30 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Wojska Polskiego/03 |
10:39 |
15:34 |
4 |
Mikułowice/73(BP)/01 |
10:40 |
15:35 |
5 |
Mikułowice Kolonia Wschodnia/000395/01 |
10:42 |
15:37 |
6 |
Elżbiecin/0057(wieś)/01 |
10:45 |
15:40 |
7 |
Kozina/0059(000402)/01 |
10:48 |
15:43 |
8 |
Podgaje/0059(remiza OSP)/01 |
10:50 |
15:45 |
9 |
Kotki/0059(centrum)/01 |
10:52 |
15:47 |
10 |
Budy/0030(las)/01 |
10:55 |
- |
11 |
Janina/0054/02 |
11:00 |
15:51 |
12 |
Kołaczkowice/0024(centrum)/02 |
11:02 |
15:53 |
13 |
KOŁACZKOWICE / 000425 / 02 |
11:04 |
15:55 |
POWRÓT
lp |
Przystanek |
D6 |
D6 |
1 |
Kołaczkowice / 000425/ 01 |
8:00 |
11:20 |
2 |
Kołaczkowice/0024(centrum)/01 |
8:05 |
11:25 |
3 |
Janina/0054/ 01 |
8:07 |
11:27 |
4 |
Budy/0030(las)/ 01 |
- |
11:30 |
5 |
Kotki/0059(centrum) / 01 |
8:10 |
11:35 |
6 |
Podgaje/0059(remiza OSP) / 02 |
8:11 |
11:36 |
7 |
Kozina/0059(000402) / 02 |
8:12 |
11:38 |
8 |
Elżbiecin/0057(wieś) / 02 |
8:13 |
11:40 |
9 |
Mikułowice Kolonia Wschodnia/000395/ 02 |
8:16 |
11:43 |
10 |
Mikułowice/73(BP) / 02 |
8:18 |
11:45 |
11 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Wojska Polskiego/ 04 |
8:19 |
11:46 |
12 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Kilińskiego/ 01 |
8:23 |
11:50 |
13 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Boh. Warszawy (szpital) / 01 |
8:25 |
11:52 |
Oznaczenia:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku
6 – Kursuje w soboty oprócz świąt