lp |
Przystanek |
S |
S |
S |
S |
1 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Boh. Warszawy (szpital) / 01 |
6:45 |
7:20 |
10:00 |
12:15 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum (ul. Poprzeczna)/01 |
6:47 |
7:22 |
10:02 |
12:17 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Łagiewnicka (lecznica)/02 |
6:50 |
7:25 |
10:05 |
12:20 |
4 |
ŁAGIEWNIKI /0057/02 |
6:52 |
7:27 |
10:07 |
12:22 |
5 |
ŁAGIEWNIKI /0057/04 |
6:54 |
7:29 |
10:09 |
12:24 |
6 |
ZBRODZICE /000408/02 |
6:56 |
7:31 |
10:11 |
12:26 |
7 |
ZBRODZICE b. num(wieś centrum)/02 |
6:57 |
7:32 |
10:12 |
12:27 |
8 |
KURZEJÓW /0056/01 |
6:59 |
7:34 |
10:14 |
12:29 |
9 |
BUSKO-ZDRÓJ/ul. Widuchowska/0056/03 |
7:02 |
7:37 |
10:17 |
12:32 |
10 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Widuchowska/0056/01 |
7:04 |
7:39 |
10:19 |
12:34 |
11 |
BUSKO-ZDRÓJ/ul. Partyzantów (oś. Sikorskiego)/01 |
7:07 |
7:42 |
10:22 |
12:37 |
12 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Kościuszki /02 |
7:10 |
7:45 |
10:25 |
12:40 |
13 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Boh. Warszawy (oś. Piłsudskiego)/02 |
7:12 |
7:47 |
10:27 |
12:42 |
Oznaczenia:
S – kursuje w dni nauki szkolnej