Lp. |
Przystanek |
D |
D |
D |
D |
---|---|---|---|---|---|
1 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum / ul. Poprzeczna / 01 |
06:50 |
09:00 |
13:00 |
15:20 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ /Boh. Wa-wy (oś Piłs)/02 |
06:52 |
09:02 |
13:02 |
15:22 |
3 |
SIESŁAWICE / 973 (skrz Skorocice) / 01/ |
06:55 |
09:05 |
13:05 |
15:25 |
4 |
CHOTELEK ZIELONY / 000414 (kościół) / 01 |
06:57 |
09:07 |
13:07 |
15:27 |
5 |
WOLICA / 776 (ośr. Jeździecki) / 03/04 |
06:59 |
09:09 |
13:09 |
15:29 |
6 |
CHOTELEK / 776 (000414) / 02 |
07:00 |
09:10 |
13:10 |
15:30 |
7 |
CHOTELEK / 776 (oczyszczalnia) /04 |
07:01 |
09:11 |
13:11 |
15:31 |
8 |
ZBLUDOWICE / ul. Świętokrzyska ( 776) / 01/ |
07:02 |
09:12 |
13:12 |
15:32 |
9 |
ZBLUDOWICE / ul. Świętokrzyska (remiza) / 03 |
07:03 |
09:13 |
13:13 |
15:33 |
10 |
ZBLUDOWICE / 973 (szkoła) / 01 |
07:04 |
09:14 |
13:14 |
15:34 |
11 |
ZBLUDOWICE / ul. Korczyńska (ul. Świętokrzyska) / 01/ |
07:05 |
09:15 |
13:15 |
15:35 |
12 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (parking) / 05 |
07:06 |
09:16 |
13:16 |
15:36 |
13 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Grotta (SANAT) / 03 |
07:07 |
09:17 |
13:17 |
15:37 |
14 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Parkowa (s. "Mikołaj") / 01 |
07:08 |
09:18 |
13:18 |
15:38 |
15 |
BUSKO-ZDRÓJ / ul. Kopernika (UMiG1) / 01 |
07:09 |
09:19 |
13:19 |
15:39 |
16 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum / ul. Poprzeczna / 01 |
07:10 |
09:20 |
13:20 |
15:40 |
Oznaczenia:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku