Lp |
Przystanek |
D |
1 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Boh. Warszawy (szpital)/01 |
15:20 |
2 |
BUSKO-ZDRÓJ Centrum (ul. Poprzeczna)/01 |
15:25 |
3 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Wojska Polskiego/03 |
15:29 |
4 |
MIKUŁOWICE /73(BP)/01 |
15:30 |
5 |
ZWIERZYNIEC/73(0059)/01 |
15:33 |
6 |
ELŻBIECIN 0059/03 |
15:35 |
7 |
KOZINA /0059(000402)/01 |
15:37 |
8 |
PODGAJE /0059(remiza OSP)/01 |
15:40 |
9 |
KOTKI 0059 (centrum)/01 |
15:45 |
10 |
KOTKI BUDY 0030(las)/01 |
15:55 |
11 |
SŁUŻÓW /0024(wieś)/02 |
16:00 |
12 |
SŁABKOWICE 0058(rondo)04 |
16:05 |
POWRÓT
Lp |
Przystanek |
D |
1 |
SŁABKOWICE 0058(rondo)04 |
7:40 |
2 |
SŁUŻÓW /0024(wieś)/02 |
7:45 |
3 |
KOTKI BUDY 0030(las)/02 |
7:50 |
4 |
KOTKI 0059 (centrum)/01 |
8:05 |
5 |
PODGAJE /0059(remiza OSP)/02 |
8:07 |
6 |
KOZINA /0059(000402)/02 |
8:09 |
7 |
ELŻBIECIN 0059/04 |
8:10 |
8 |
ZWIERZYNIEC/73(0059)/02 |
8:12 |
9 |
MIKUŁOWICE /73(BP)/02 |
8:14 |
10 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Wojska Polskiego/04 |
8:15 |
11 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Kilińskiego/01 |
8:20 |
12 |
BUSKO-ZDRÓJ /ul. Boh. Warszawy (szpital)/01 |
8:23 |
Oznaczenia:
D – Kursuje od poniedziałku do piątku